• MPotęga

• mPotęga zadanie 4

• Sprawozdanie z realizacji zadania 4 w ramach programu mPotęga
              W miesiącu grudniu realizowaliśmy 4 zadanie programu „Logicznie na co dzień". Tematem przewodnim był "Turniej Matematycznych Gier Planszowych", do którego uczniowie naszej szkoły przygotowywali się przez cały okres trwania projektu. Turniej odbył się 13 grudnia 2017 roku. W Turnieju wzięło udział 18 uczniów i absolwentów naszej szkoły. W pierwszej kolejności wszyscy uczestnicy zostali zapoznani z regulaminem oraz zasadami punktowania poszczególnych gier konkursowych. Pierwszy etap polegał na współzawodnictwie drużynowym – drużyny zostały wytypowane w drodze losowania. Wszyscy zawodnicy wspólnie rozwiązywali zadania , aby zdobyć jak największą ilość punktów. W części drużynowej turnieju przeprowadzono trzy gry, Krzyżówka „Logiczne myślanie”,Sudoku, Brain Box. W drugiej części „indywidualnej” każdy z uczestników rozpoczął walkę o zdobywanie punktów na „własny rachunek”. Była to gra strategiczna „Eurobiznes”.Na zakończenie gry Jury w składzie Agnieszka Surga i Robert Hoszwa podsumowało zdobyte przez poszczególnych uczestników punkty i ogłosiło wyniki Turnieju. Laureaci oraz wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali cenne nagrody ufundowane ze środków przeznaczonych na realizację programu „mPotęga”. Wręczenia dyplomów i nagród rzeczowych dokonała pani Dyrektor Szkoły mgr Magdalena Woynarowska-Piasecka .  W ostatnim dniu realizacji projektu uczniowie wypełnili anonimową ankietę ewaluacyjną.

do galerii