• Integracyjna kreatywność - Trzecioklasiści realizują ostatnie zadanie projektu „Wspólni Mocniejsi - Uczymy się przez Integrację”

• 18.03.2024 07:36
        • Kukiełki w wykonaniu kl. III
        • Uczniowie klasy III z wielkim zaangażowaniem przystąpili do realizacji ostatniego zadania w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Wspólni Mocniejsi - Uczymy się przez Integrację” realizowanego w klasach 1-4. Ich działania stanowiły nie tylko pełne pasji wykonanie tradycyjnych lalek i kukiełek, lecz także doskonałą okazję do integracji. Podczas tworzenia tych wyjątkowych zabawek, trzecioklasiści nie tylko zdobywali nowe umiejętności, ale również poznali tradycyjne metody wykonywania lalek. Integracja w ramach projektu pozwoliła uczniom na wzajemne wspieranie się, dzielenie  się pomysłami  oraz kreatywną wymianę doświadczeń, co dodatkowo wzbogacało ich proces nauki i rozwój osobisty.

J.DZ, M.G