• List od Św. Mikołaja

• 12.12.2023 10:41
        • Z pozdrowieniami od Św. Mikołaja
        • Drodzy Rodzice, Przedszkolaki i Przyjaciele!

Mamy ogromną radość i przyjemność podzielić się wspaniałą wiadomością związana z naszą akcją „Przedszkolne pozdrowienia”. W odpowiedzi na listy wysłane przez naszych przedszkolaków do Świętego Mikołaja, otrzymaliśmy niezwykle radosną i serdeczną odpowiedź! To prawdziwie magiczne chwile, które chcielibyśmy z Wami wszystkimi podzielić.

Święty Mikołaj, z ogromną życzliwością i uśmiechem, odpowiedział na listy naszych maluchów, co wzbudziło w nas wszystkich wielką radość. Jesteśmy teraz w gronie nielicznych, którzy dostąpili zaszczytu otrzymania osobistej wiadomości od tego wyjątkowego Pana!

Nasi przedszkolacy są przecież wyjątkowi, pełni marzeń i radości. Dlatego też tak wyjątkową dla nich okazała się ta niespodziewana odpowiedź od Świętego Mikołaja. To dowód na to, że magia świąt Bożego Narodzenia zatacza swoje piękne kręgi również wśród naszych przedszkolnych przyjaciół.

Razem z naszymi przedszkolakami czujemy się teraz wyjątkowi i pełni radości. To wspaniałe, że możemy dzielić się tą magiczną atmosferą z Wami wszystkimi. Dziękujemy Świętemu Mikołajowi za cudowną odpowiedź i życzymy Wam wszystkim radosnych i pełnych miłości świąt!