• Kreatywne choinki

• 12.12.2023 10:42
        • Innowacja pedagogiczna "Dłonie do sukcesu"
        •

W ramach innowacyjnego podejścia pedagogicznego o nazwie „Dłonie do sukcesu”, przedszkolaki z wzięły udział w niezwykłych zajęciach, które połączyły edukację i kreatywność. Tym razem nasi mali artyści stworzyli wyjątkowe choinki, korzystając z techniki origami kółkowego, kreatywnych drucików oraz kolorowych gwiazdeczek.

Efekty pracy naszych małych artystów przeszły wszelkie oczekiwania – kreatywne choinki są nie tylko piękne, ale także pełne wyjątkowego uroku. Dzieci z dumą prezentowały swoje arcydzieła podczas zorganizowanej przez nas wystawy.

Przeprowadzone zajęcia nie  tylko dostarczyły dzieciom radości i satysfakcji z własnych osiągnięć, ale również wpłynęły korzystnie na rozwój ich zdolności manualnych. Pragniemy podkreślić, że taka forma nauki nie tylko bawi, ale również kształtuje dziecięcą wyobraźnię i rozwija umiejętności manualne, które są niezwykle istotne w procesie wczesnego kształcenia.

Dzięki innowacyjnemu podejściu pedagogicznemu nasze przedszkolaki nie tylko zdobywają wiedzę, ale również rozwijają swoje pasje i umiejętności, co z pewnością przyczynia się do ich wszechstronnego rozwoju.