• Zajęcia z pedagogiem

• 14.12.2023 08:17
        • Zajęcia „Dobre Rady” z Pedagogiem w Przedszkolu

• W  przedszkolu odbyły się zajęcia z pedagogiem  pod hasłem „Dobre Rady”, który wykorzystując  interaktywne metody omówił ważne zagadnienia dotyczące pomagania sobie nawzajem, nie wyśmiewania się oraz dzielenia się z innymi. Podczas spotkania, Pani Pedagog wykorzystała piękne wiersze i ciekawe opowieści, aby zwrócić uwagę naszych przedszkolaków na wartość wzajemnej pomocy i empatii. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wysłuchały historii, a następnie aktywnie włączyły się w rozmowę, dzieląc się swoimi przemyśleniami. Po spotkaniu z pedagogiem, zauważyliśmy u naszych przedszkolaków zwiększone zainteresowanie współpracą, chęć pomagania sobie nawzajem oraz rozwijanie umiejętności empatii. To cenne doświadczenie wpisuje się w naszą misję wspierania wszechstronnego rozwoju dzieci i kształtowania pozytywnych postaw społecznych.