• Jubileusz 10-lecia ZSP w Żelazówce

• Ogólnopolski konkurs "Kartka z życzeniami na 10-lecie ZSP w Żelazówce"

• 08.07.2022 09:37
        • UWAGA

WYNIKI KONKURSU!

• Ogólnopolski Konkurs Plastyczno – Literacki  „Kartka z życzeniami na 10 lecie ZSP w Żelazówce” – ROSTRZYGNIĘTY !!!

Z przyjemnością informujemy, że Ogólnopolski Konkurs Plastyczno – Literacki „Kartka z życzeniami na 10 lecie ZSP w Żelazówce” został rozstrzygnięty. Organizatorem konkursu był Zespół Szkolno – Przedszkolny w Żelazówce w osobach: mgr Małgorzata Gawlik, mgr Ewa Chmura, który został zorganizowany w ramach  obchodów 10 lecia powstania ZSP w Żelazówce.  Głównymi celami konkursu było kształtowanie wrażliwości, umiejętności plastyczno - literackich dzieci i młodzieży oraz doskonalenie form wypowiedzi pisemnej i plastycznej.  Patronat honorowy nad konkursem przyjął Burmistrz Dabrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski. Na konkurs wpłynęło wiele prac z całej Polski, wykonanych różnymi technikami plastycznymi. Wśród nich pojawiły się m.in. piękne, przestrzenne rozkładane kartki, precyzyjne, szkicowane ołówkiem, kredką  a także wyszywane. Takiej kreatywności możemy uczniom tylko pozazdrościć! Po długich naradach jury konkursowe przyznało nagrody w poszczególnych kategoriach.

Oddziały przedszkolne:

I miejsce

Wiktor Bieś, Oddział Przedszkolny SP im. Generała Józefa Bema w Laskówce Chorąskiej,

Zofia Brożek, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żelazówce,  woj. małopolskie

Julia Rdzak, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żelazówce,. woj. małopolskie

Krystian Hadas, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żelazówce, woj. małopolskie

Michał Skiba, SP im. Orląt Lwowskich w Żarkach Wielkich, woj. lubuskie

Mateusz Hadas, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żelazówce, woj. małopolskie

Krzysztof Lisiak, SP im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bojanowie, woj. wielkopolskie

III miejsce

Nadia Sroczyńska, SP nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej, woj. małopolskie

Klasy IV-VIII

Weronika Kogut, SP w Szarwarku,  woj. małopolskie

Wiktor Okłocki, SP nr 5 im. Marii Konopnickiej w Chełmie, woj. lubelskie

Aleksandra Koziej, SP im. Tadeusza Kościuszki w Jarczewie, woj. lubelskie

Emilia Bodziony, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żelazówce, woj. małopolskie

Adrian Rodak, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żelazówce, woj. małopolskie

Ignacy Świętek, SP nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej, woj. małopolskie

Hanna Skalska, SP nr 48 w Gdańsku, woj. pomorskie

Aleksandra Kapczyńska, SP im. Tadeusza Kościuszki w Jarczewie, woj. lubelskie

Marika Radosz, SP im. J. H. Dąbrowskiego w Kuźnicy Starej, woj. śląskie

Wyróżnienia:

Daniel Skorupa, SP nr 17 z oddziałami integracyjnymi w Kaliszu, woj. wielkopolskie

Malwina Galus, SP im. K. K. Baczyńskiego w Piławie Górnej, woj. dolnośląskie

Synthia Nguyen Dan, SP nr 94 im. T. Marszałka Polski J. Piłsudzkiego w Warszawie, woj. mazowieckie

Lena Gajda, ZSP w Drużbicach, woj. łódzkie

Nagrodzonym i wyróżnionym uczniom dyplomy oraz nagrody zostaną przesłane pocztą. Fundatorem nagród  jest Pani mgr Magdalena Woynarowska-Piasecka Dyrektor Zespołu  Szkolno - Przedszkolnego w Żelazówce oraz Pan Krzysztof Kaczmarski Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Rodzicom i nauczycielom sprawującym opiekę artystyczną gratulujemy tak wspaniałych i uzdolnionych pociech, a laureatom życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich talentów.