• Jubileusz 10-lecia ZSP w Żelazówce

• Obchody Jubileuszu 10-lecia Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Żelazówce

• 08.07.2022 10:41
        • 10 lat minęło...
        • 22 czerwca 2022 roku  Zespół Szkolno – Przedszkolny w Żelazówce świętował Jubileusz 10 lecia utworzenia szkoły. Jubileuszowe obchody rozpoczęły się mszą świętą w kościele parafialnym  św. Wincentego a Paulo, którą odprawił ks. Marek Lasek. W nabożeństwie wzięli udział uczniowie, rodzice, nauczyciele, dyrekcja oraz zaproszeni goście,  w trakcie mszy został poświęcony sztandar szkoły. Następnym punktem uroczystości była akademia,  na której zostały wręczone, dyplomy i podziękowania przedstawicielom władz, rodzicom , nauczycielom.

Z okazji Jubileusz odczytany  zostały List Gratulacyjny Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz okolicznościowe listy od przedstawicieli władz, instytucji, dyrektorów szkół. W części artystycznej nie zabrakło występów naszych uczniów Dyrektor szkoły, M. Woynarowska – Piasecka przedstawiła zebranym szereg działań jubileuszowych, w które była zaangażowana cała społeczność szkolna i zaprosiła do obejrzenia przygotowane wystawy Ogólnopolskiego Konkursu Plastyczno – Literackiego „Kartka z życzeniami na 10 lecie ZSP w Żelazówce” i Makiety „Moja szkoła w przyszłości”.

Wielkim finałem jubileuszowej gali było wspólne odśpiewanie piosenki „10 lat minęło”, która została napisana  na potrzeby jubileuszu, a zaproszeni goście tekst otrzymali w folderze stworzonym na tą okoliczność. Uczestnicy uroczystości dokonali również pamiątkowych wpisów do księgi pamiątkowej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości.

Dziękujemy za wszystkie dobre słowa i życzenia dla naszej szkoły i przedszkola, a spłynęło ich wiele.

Jesteśmy bardzo wdzięczni!