• 30.06.2023 10:25
        • Kolejny rok szkolny za nami
        • W dniu 23 czerwca usłyszeliśmy ostatni dzwonek w roku szkolnym 2022/2023.
          Dobiegł końca kolejny rok, wytężonej pracy, kolejny rok biegu po wiedzę i nowe umiejętności.
          Po Mszy Świętej w kościele pw. św. Wincentego à Paulo w Żelazówce uczniowie klas I-VIII zebrali się w sali gimnastycznej naszej szkoły. Odbyła się uroczysta akademia pożegnania uczniów klasy ósmej. Pani Dyrektor Magdalena Woynarowska-Piasecka wręczyła świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody książkowe  uczniom, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, także wręczono książki rodzicom pracującym na rzecz szkoły.
          Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne, pełne niezapomnianych i bezpiecznych wrażeń, a wszystkim absolwentom życzymy sukcesów w edukacji w szkołach ponadpodstawowych oraz w dorosłym życiu. Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy administracji i obsługi.