• II miejsce dla Zosi Brożek w ogólnopolskim konkursie KRUS w Warszawie

• 30.06.2023 10:01
        • Nagroda Ministra Rolnictwa
        • Mamy zaszczyt poinformować, że Centralna Komisja Konkursowa XIII Ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci "Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy" przyznała Zosi Brożek, uczennicy pierwszej klasy naszej szkoły, II miejsce w Polsce w kategorii wiekowej klasy 0-3 i nagrody rzeczowe ufundowane przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Laureatka wraz z rodziną została zaproszona na podsumowanie konkursu do Warszawy do Pałacy Kultury i Nauki. W gali uczestniczyli laureaci a także przedstawiciele kierownictwa Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Państwowej Inspekcji Pracy, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Agro Ubezpieczeń - Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych oraz fundatorzy nagród.

Gratulujemy tak wielkiego sukcesu!