• Projekt "Magiczne Kartki"

• 10.01.2024 08:28
        • Wyjątkowe życzenia dla Babć i Dziadków w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego
        •

Uczniowie klasy III wzięli udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Wspólnie mocniejsi - uczymy się poprzez integrację”. W ramach realizacji tego zadania, zainspirowani pięknem relacji międzypokoleniowych, postanowiliśmy stworzyć coś wyjątkowego. Naszym pomysłem były magiczne kartki okolicznościowe, które pełne były serca i miłości.

Wielkim celem naszych działań było uczczenie kochanych Babć i Dziadków. Z pełnym zaangażowaniem oraz radością dzieci tworzyły te wyjątkowe kartki, które nie tylko emanowały kreatywnością, ale także były nacechowane magiczną aurą. Każdy element, każdy kolor, a przede wszystkim każde słowo składające się na życzenia, miały sprawić, że te kartki będą niezapomnianym prezentem dla naszych najbliższych.

Pragniemy podkreślić, że nasz pomysł nie tylko stanowił wyraz twórczej aktywności, ale także był wyjątkowym wyrazem szacunku i wdzięczności wobec naszych Babć i Dziadków. Wierzymy, że magiczne kartki przyniosą uśmiech na ich twarzach i przypomną im, jak bardzo są dla nas ważni.

Dzięki udziałowi w projekcie nie tylko rozwijaliśmy naszą kreatywność, ale także budowaliśmy więzi rodzinne i wzmacnialiśmy naszą społeczność klasową. Byliśmy świadkami, jak nasza praca stawała się czymś więcej niż tylko zadaniem do wykonania – stała się wyrazem naszych uczuć i troski o tych, którzy są dla nas najważniejsi.

Wierzymy, że nasze magiczne kartki przyczyniły się do stworzenia wyjątkowej atmosfery miłości i szacunku wśród najbliższych naszych sercom osób. To było niezwykłe doświadczenie, które wpłynęło pozytywnie nie tylko na naszą klasową wspólnotę, ale również na relacje między pokoleniami. Oby takie inicjatywy kształtujące wartości i uczucia towarzyszyły nam zawsze!

J.DZ, M.G