• Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny

• 15.01.2024 09:36
        • Ogólnopolski Strażacki Konkursu Plastyczny
        •

Nasi uczniowie wzięli udział w Ogólnopolskim Strażackim Konkursie Plastycznym, którego głównym celem było nie tylko rozbudzenie zainteresowania dzieci szlachetną działalnością straży pożarnej, lecz także podkreślenie istoty ochrony przeciwpożarowej. Na etapie gminnym, naszą szkołę będą reprezentować: Emilia Bodzony z klasy VI, Amelia Kiwior oraz Kacper Zapiór z klasy IV.

Ich wyjątkowe prace ukazują głęboką świadomość znaczenia bezpieczeństwa pożarowego w społeczeństwie. Każdy detal ich dzieł emanuje wysokim poziomem artystycznym, co z pewnością przyciągnie uwagę jury konkursu. Dziękujemy Emilii, Amelii i Kacprowi za poświęcony czas i zaangażowanie w tworzenie tych wyjątkowych prac.

Z całego serca życzymy naszym utalentowanym uczniom sukcesu na etapie gminnym oraz dalszego rozwijania swojego artystycznego potencjału. Jesteśmy dumni z ich zaangażowania w tym ważnym konkursie, który promuje jednocześnie wartości związane z bezpieczeństwem społecznym i strażacką misją.

M.G