• Szkolna akcja „Ratujmy łapki”

• 15.01.2024 09:41
        • Zbiórka karmy
        • Z radością informujemy, że nasza szkoła dołączyła do szlachetnej inicjatywy „Podaj Łapę” organizowanej przez właścicieli Domu Tymczasowego „Pies i Kot na Manowcach” w Dąbrowie Tarnowskiej . Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli do aktywnego uczestnictwa w zbiórce karmy dla naszych bezdomnych przyjaciół. W obliczu zimowego chłodu i śniegu, otwórzmy szeroko serca na potrzeby tych bezbronnych zwierząt.

Niech nasza wspólna dobroczynność stanie się ciepłym światłem w mroźnej rzeczywistości. Przynosząc karmę, ofiarowujemy nie tylko pożywienie, lecz także wsparcie i nadzieję dla tych zwierząt. Wierzymy, że wspólnymi siłami możemy zdziałać wiele dla tych, którzy nie mają dachu nad głową w trudnych warunkach zimowych.

Zapraszamy do udziału w naszej szkolnej akcji „Ratujmy łapki” i doświadczenia radości dzielenia się z innymi. Wspólnie możemy stworzyć cieplejszy świat dla naszych czworonożnych przyjaciół!

M. G