• Kolejny etap projektu „Wspólnie Mocniejsi - Uczymy się poprzez Integrację” w naszej szkole!

• 17.01.2024 07:35
        • Kolejny etap za nami
        • Cieszymy się z zaangażowania naszych uczniów, którzy z powodzeniem zrealizowali kolejne zadanie z projektu, przyczyniając się do budowania pozytywnych relacji oraz rozwijania swoich umiejętności w różnych dziedzinach.

W ramach najnowszej aktywności uczniowie stworzyli wspólny mural klasowy o inspirującym haśle "Bałwankowo". Ta kreatywna inicjatywa nie tylko urozmaiciła szkolne środowisko, ale także stanowi piękną ilustrację wartości, jakimi kieruje się nasza społeczność szkolna.

Projekt „Wspólnie Mocniejsi” został wdrożony z myślą o integracji uczniów, rozwijaniu ich umiejętności społecznych i kreatywności. Poprzez takie działania jak tworzenie murali czy wspólne zadania projektowe, nasza szkoła staje się miejscem, gdzie każdy uczeń może odkryć własne talenty, rozwijać się oraz tworzyć trwałe więzi z kolegami i koleżankami.

Razem tworzymy przestrzeń do nauki, wzajemnej integracji i pozytywnego rozwoju!

Małgorzata Gawlik