• Kolorowy mural uczniów klasy VI - razem mocniejsi dla naszych milusińskich

• 17.01.2024 07:36
        • Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Wspólnie Mocniejsi - Uczymy się poprzez Integrację”
        • Uczniowie klasy VI z naszej szkoły, w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Wspólnie Mocniejsi - Uczymy się poprzez Integrację”, podjęli inicjatywę stworzenia niezwykłego muralu. Inspiracją do tego dzieła była szkolna akcja „Ratujmy Łapki”, którą zorganizowaliśmy, aby wspólnie dbać o dobrostan zwierząt.

Mural, pełen kolorów i radości, ukazał kotki i pieski naszych ukochanych przyjaciół. Przedstawienie tych uroczych stworzeń miało na celu podkreślenie potrzeby troski o zwierzęta oraz promowanie szlachetnej idei adopcji. Jako dopełnienie dzieła sztuki, umieściliśmy je obok plakatu zachęcającego do składania karmy, dzięki czemu mogliśmy zaangażować całą społeczność szkolną w pomoc potrzebującym zwierzakom. Poprzez tę inicjatywę pragniemy pokazać, że wspólne działania mogą mieć ogromny wpływ na poprawę losu naszych czworonożnych przyjaciół. Wierzymy, że każdy wkład, nawet najmniejszy gest, może sprawić, że świat stanie się lepszym miejscem dla zwierząt, które dzięki naszej trosce i wsparciu, odnajdą ciepły dom i miłość. To prawdziwy przykład solidarności i współdziałania na rzecz dobra zwierząt, które zasługują na naszą opiekę i uwagę.

M.G