• Dzień Babci i Dziadka w szkole

• 24.01.2024 12:58
        • Dzień Babci i Dzień Dziadka
        • Tak naprawdę każdego dnia w roku, dziadkowie myślą i troszczą się o swoje wnuki. To właśnie oni potrafią cierpliwie wysłuchać zwierzeń i marzeń, które rodzą się w małych główkach dzieci. W tym roku ta niecodzienna uroczystość  w naszej szkole odbyła się 22 stycznia 2024r. uczniowie przygotowali program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem, a duma rozpierała ich serca, że mają tak utalentowane wnuczęta. Po części artystycznej, obecna na uroczystości pani dyrektor Magdalena Woynarowska-Piasecka podziękowała artystom za przygotowanie uroczystości, jak również złożyła serdeczne życzenia zaproszonym gościomUroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, przygotowany przez  rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości...

Karolina Fryc-Migdał