• 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

• 09.02.2024 09:54
        • Po raz kolejny do tej wspaniałej akcji przyłączyła się nasza szkoła
        •

W dniu 26 stycznia 2024 roku (piątek) nasi wolontariusze zbierali pieniądze do puszek na terenie szkoły. W akcję włączyli się uczniowie klas I-VIII oraz obie grupy przedszkolaków, którzy najliczniej wsparli akcje.

Zaś 28.01.2024 (niedzielę) uczniowie z identyfikatorami i pod opieką nauczycieli zbierali datki do puszek, by pomóc potrzebującym. Starali się każdego darczyńcę obdarować uśmiechem i tradycyjnym czerwonym serduszkiem – naklejką – corocznym atrybutem WOŚP. Podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pieniądze były zbierane na urządzenia dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Dziękujemy naszym wolontariuszom oraz mieszkańcom Żelazówki i Brnika za wsparcie akcji!!! Na Was zawsze możemy liczyć!!!!!!!!!!

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego i Wolontariatu

W tym roku wolontariuszami byli Adrian Rodak i Kamil Pieprz.

Łączna kwota uzyskana przez naszych wolontariuszy to 1472,08 zł.

Katarzyna Bień