• Zbiórka karmy w szkole

• 06.02.2024 09:13
        • Szkolna inicjatywa „Ratujmy Łapki”
        • Szkolna inicjatywa „Ratujmy Łapki” odniosła sukces! To jednak tylko początek naszej drogi w trosce o bezdomne zwierzęta. Z dumą ogłaszamy, że ta szlachetna inicjatywa z pewnością będzie powtórzona w przyszłości, gdyż wierzymy w siłę wspólnej dobroci i solidarności.

Zebrana podczas zbiórki karma zostanie teraz przekazana właścicielom Domu Tymczasowego „Pies i Kot na Manowcach” w Dąbrowie Tarnowskiej, gdzie będzie stanowiła wsparcie dla bezdomnych zwierząt, które tam znalazły schronienie. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w tę szlachetną inicjatywę. Wasze zaangażowanie i pomoc są niezwykle cenne dla naszych bezdomnych przyjaciół.

Wspólnymi siłami możemy zmienić świat dla naszych czworonożnych przyjaciół! Niech ta akcja będzie inspiracją do dalszych działań na rzecz dobra zwierząt, pamiętajmy, że nasze działania mogą naprawdę wpłynąć na życie tych istot. Dziękujemy za hojność i życzliwość. Razem tworzymy lepszy świat dla wszystkich!

Małgorzata Gawlik