• Podsumowanie konkursu na stroik wielkanocny

• 27.03.2024 09:15
        • Rozdanie nagród w konkursie
        • W  naszej szkole odbył się konkurs na Najpiękniejszy Stroik Wielkanocny.

Chętni uczniowie  mogli wykonać stroiki wielkanocne w formie przestrzennej ( stojące, leżące, wiszące). Celem konkursu było propagowanie tradycji związanej z tematyką Świąt Wielkanocnych, rozwijanie wyobraźni, pobudzanie aktywności twórczej dzieci, powrót do tradycji wykonywania stroików wielkanocnych, jak i rozwijanie wrażliwości estetycznej. Dzięki stroikom poczuliśmy klimat wiosny i zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Wybór był bardzo trudny, gdyż wszystkie prace były wyjątkowe i wykonane z niezwykłą starannością. Komisja wzięła pod uwagę takie kryteria, jak: zgodność tematyczna, pomysłowość, inwencja twórcza, oryginalność oraz różnorodność użytych materiałów.

Przyznano 6 nagród głównych. Zwycięscy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Laureaci:

klasy 1-3

I miejsce Franciszek Bzduła

II miejsce Martyna Drożdż

III miejsce Zuzanna Libera

klasy 4-8

I miejsce Martyna Kawa

II miejsce Kamil Pieprz

III miejsce Zuzanna Pilas

Bardzo dziękujemy uczniom oraz  ich rodzicom za udział w konkursie :za zaangażowanie, poświęcony czas oraz kreatywność.

Katarzyna Herula