• Konkurs Recytatorski im. Marii Kozaczkowej

• 04.04.2024 18:29
        • Zmagania poetyckie
        • Czwartego kwietnia uczniowie klas IV-VIII wzięli udział w szkolnych eliminacjach konkursu recytatorskiego im. Marii Kozaczkowej. Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej już od wielu lat organizuje przedsięwzięcie, które ma pielęgnować pamięć o twórczości znanej poetki  Powiśla Dąbrowskiego. Nasi uczniowie pięknie przygotowali prezentację wierszy lokalnej autorki. Do kolejnego etapu w kategorii wiekowej klas IV-VI zakwalifikował się Dawid Słowik z klasy czwartej, a w kategorii klas VII-VIII Adrian Rodak z klasy siódmej. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i jesteśmy pod wrażeniem przygotowanych występów, a za tych, którzy zakwalifikowali się do kolejnego etapu trzymamy mocno kciuki!