• Dzień otwarty w szkole

• 18.04.2024 10:37
        • Witamy przyszłych pierwszoklasistów
        • Dzień Otwarty za nami! Szkołę wypełnił gwar i śmiech najmłodszych gości. Przyszli uczniowie mieli okazję dokładnie zapoznać się z bogatą bazą dydaktyczną naszej szkoły. Dzieci twórczo i aktywnie pracowały podczas zajęć plastycznych.  Ogromnym powodzeniem cieszyły się gry i zabawy ruchowe podczas których dzieciaki mogli sprawdzić swoją sprawność fizyczną. Następnie wszyscy udali się na pyszny poczęstunek jakim były owocowe galaretki oraz gofry z bitą śmietaną i świeżymi owocami. Po posiłku nie zbrakło kolejnych atrakcji jakie czekały na naszych gości a mianowicie zabawy taneczne, malowanie twarzy oraz skręcanie balonów. Wreszcie zmęczone, ale szczęśliwe i pełne wrażeń, dzieciaczki na zakończenie Dnia Otwartego dostawały przygotowany przez uczniów klas 1-3 drobny upominek. Dziękujemy dzieciom za miłe spotkanie i wspólnie spędzony czas. To był wyjątkowy dzień pełen wrażeń!

Karolina Fryc-Migdał