• Dzień Ziemi

• 23.04.2024 10:10
        • Dzień Ziemi
        • Z okazji Dnia Ziemi odwiedził naszą szkołę pan leśniczy Janusz Idler. Opowiadał uczniom klas 1-3, o różnych gatunkach drzew i zwierząt , o zawodzie leśniczego , o zasadach zachowania się w lesie oraz o sposobie sadzenia drzew.

Przyniósł i pokazał dzieciom różne gatunki liści , omawiał zachowania zwierząt leśnych oraz zasadził z uczniami trzy małe sadzonki grabów na terenie szkoły.

Bardzo dziękujemy za interesujące spotkanie i mamy nadzieję że pan leśniczy odwiedzi nas ponownie!!

Z okazji Dnia Ziemi odbył się również pokaz mody ekologicznej” EKOpokaz”. Uczniowie zaprezentowali swoje stroje wykonane z papieru oraz plastiku, z worków foliowych, reklamówek, zakrętek, opakowań po jogurtach itp.

Jurorzy ocenili pomysłowość i estetykę strojów.

W klasach 1-3

I miejsce zajęła Zuzanna Libera , II miejsce Maciej Pilas , III miejsce Nadiia Waag

W klasach 4-8

Wygrali uczniowie klasy 6

Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom pomysłowości !!!

M. Kostyra