• Magia zabawek ożywiła przedszkole - Spotkanie z panią Agnieszką Ciećko, kolekcjonerką zabawek

• 07.07.2023 21:32
        • Kraina zabawek
        • W przedszkolu odbyło się niezwykłe spotkanie z panią Agnieszką Ciećko, pasjonatką i kolekcjonerką zabawek pod hasłem „Kraina Zabawek”. Dzieci wraz z panią Agnieszką przeniosły się do magicznego świata zabawek, pełnego radości i wyobraźni.

Spotkanie rozpoczęło się od fascynującej prezentacji, podczas której pani Agnieszka opowiadała o swoich ukochanych zabawkach. Przedszkolaczki miały okazję dotknąć i przytulić niezwykłe laleczki. Dzieci były zafascynowane różnorodnością lalek oraz ich szczegółowym wykonaniem.

Po prezentacji nadszedł czas na zabawę i podziwianie wspaniałej kolekcji. Dzieci mogły bawić się różnymi lalkami i samochodzikami, rozwijając przy tym swoją wyobraźnię i kreatywność.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować pani Agnieszce za umożliwienie nam zobaczenia i dotknięcia jej wspaniałej kolekcji zabawek. Jej pasja i zaangażowanie wzbudziły w naszych przedszkolakach ogromną radość i ciekawość. Spotkanie z pewnością pozostanie w naszych wspomnieniach na długo, jako niezwykłe doświadczenie, które rozbudziło wyobraźnię i zachęciło do twórczej zabawy.