• Układ taneczny w przedszkolu

• 10.01.2024 08:24
        • Przedszkolaki tworzą układ taneczny w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego
        •

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Wspólnie mocniejsi - uczymy się poprzez integrację” odnotował kolejny sukces, gdy przedszkolaki zrealizowały nowe zadanie, tworząc fantastyczny układ taneczny. Dzieci wykazały się nie tylko entuzjazmem, ale również zdolnościami artystycznymi, rozwijając swoją kreatywność poprzez harmonijną kombinację ruchu i muzyki. Poprzez wspólną pracę nad układem tanecznym, dzieci uczyły się wzajemnego szacunku, komunikacji oraz dzielenia się pomysłami. Proces ten nie tylko wzmacniał ich zdolności interpersonalne, ale także rozwijał poczucie wspólnoty i solidarności w grupie. Ruch i muzyka nie tylko wpływają pozytywnie na rozwój fizyczny dzieci, ale także wspierają rozwój emocjonalny, sensoryczny oraz poznawczy.

M.G, E.CH

.