• Pozdrowienia z Torunia

• 10.01.2024 08:25
        • Toruń dołącza do „Przedszkolnych Pozdrowień”
        •

Przedszkolne Pozdrowienia” rozkwitają, a do naszej barwnej galerii dołączyły teraz przedszkolaczki z Torunia! To właśnie dzieci z grupy „Pszczółki” z toruńskiej placówki „Calineczka” wysłały falę radości, życzeń i uśmiechu, aby każdy dzień przynosił uściski i uśmiechy wszystkim maluchom oraz pracownikom naszego przedszkola. Ich gorące pozdrowienia stanowią kolorową kropkę na przedszkolnej mapie, a my z niecierpliwością czekamy na kolejne przedszkola i miasta, które dołączą do naszej rosnącej galerii „Przedszkolnych Pozdrowień”. Niech ta inicjatywa przynosi radość i wzajemne wsparcie wśród przedszkolnej społeczności! Wysyłamy uściski do wszystkich maluchów i ich opiekunów z Torunia oraz z całej Polski!

#PrzedszkolnePozdrowienia #WspólnaRadość #Toruń #Calineczka #Pszczółki

Małgorzata Gawlik, Ewa Chmura