• Przedszkolne Pozdrowienia z Mrągowa!

• 16.01.2024 12:42
        • Pozdrowienia z Mrągowa
        •

Przedszkolne pozdrowienia nabierają rozmachu w naszym przedszkolu! Ostatnio otrzymaliśmy uroczą kartę od przedszkolaków z grupy „Żabki” z przedszkola w Mrągowie. To niesamowite, że możemy nawiązywać nowe znajomości i dzielić się radością z dziećmi z innych miejsc.

Kolorowa kartka pełna ciekawych rysunków już zagościła w naszej galerii. To nie tylko wyjątkowy prezent, ale także piękny sposób na budowanie więzi między przedszkolakami z różnych regionów.

Cieszymy się, że możemy dzielić się tym magicznym momentem z naszymi małymi przyjaciółmi z Mrągowa. Dziękujemy „Żabkom” za serdeczne pozdrowienia! Mamy nadzieję, że ta wymiana przedszkolnych doświadczeń będzie kontynuowana, a nasza galeria wypełni się coraz więcej kolorowymi kartkami od nowych przyjaciół.

Niech ta radosna wymiana przedszkolnych pozdrowień trwa!

M. G, E.CH