• Przedszkolaki  błysnęły w projekcie „Wspólnie Mocniejsi - Uczymy się poprzez Integrację”
        • Przedszkolaki błysnęły w projekcie „Wspólnie Mocniejsi - Uczymy się poprzez Integrację”

• 19.01.2024 07:53
        • Zimowy krajobraz
        • Podczas ostatnich zajęć dzieci stanęły przed nowym wyzwaniem, które z wielkim zapałem podjęły – stworzyły „Zimowy Krajobraz”. Pomimo różnorodności umiejętności i pomysłów, dzieci zjednoczyły siły, aby wspólnie pracować nad tym magicznym dziełem sztuki. Przez współpracę i wymianę pomysłów udało im się stworzyć arcydzieło, które zachwyciło wszystkich.

Choć pracy było wiele, uśmiechy na twarzach przedszkolaków mówią same za siebie. Dzieci doświadczyły, że współpraca to klucz do osiągania wspaniałych rezultatów. „Zimowy Krajobraz” to nie tylko efekt pracy rąk maluchów, ale także dowód na to, że razem można osiągnąć więcej. Ich entuzjazm i zaangażowanie są inspiracją dla wszystkich, którzy śledzą ich kreatywną podróż.

M.G, E.CH