• Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

• 24.01.2024 09:26
        • Dzień Babci i Dzień Dziadka
        • W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka.

Babcia i dziadek mają dla wnuków zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia. Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce, w dniu 19 stycznia odbyło się uroczyste spotkanie na które licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie. Mieli oni okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych: o tematyce świątecznej z udziałem uczniów klas 4-8 oraz o tematyce ich święta przygotowanych przez przedszkolaczków pod okiem wychowawców. Zwieńczeniem akademii był tort dla Dziadków i gromkie „Sto lat” zaśpiewane przez dzieci. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi prezencikami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występy.

Dopełnieniem uroczystych spotkań był poczęstunek dla dziadków i babć, a nasze przedszkolaczki w tym czasie bawiły się na całego podczas zabawy karnawałowej.

Atmosfera była uroczysta i pełna radości i uśmiechu. Nasze święto Babci i Dziadka to dzień wspólnej zabawy, uśmiechów i wzruszeń.

Z całego serca dziękujemy rodzicom:

Pani Agnieszce Pieprz, Anecie Tabor, Annie Kozickiej-Rokocz, Annie Wójcik, Beacie Rdzak, Edycie Węgrzyn, Justynie Tatarczuch-Gwiazda, Karolinie Malec-Drapsa, Kindze Urbaszewskie, Wioletcie Wajda Beacie Dworak oraz panu Łukaszowi Kogut i Wojciechowi Malec za organizację poczęstunku dla Dzieci i Dziadków.

E.Ch.