• Zbiórka karmy w przedszkolu

• 06.02.2024 09:10
        • Przedszkolna akcja „Ratujmy łapki”
        • Przedszkolna akcja „Ratujmy łapki” zakończyła się sukcesem! Jednakże to tylko początek naszej drogi w trosce o bezdomne zwierzęta. Z dumą ogłaszamy, że ta szlachetna inicjatywa z pewnością będzie powtórzona w przyszłości, ponieważ wierzymy w siłę wspólnej dobroci i solidarności.

Karma zebrana podczas zbiórki zostanie przekazana właścicielom Domu Tymczasowego „Pies i Kot na Manowcach” w Dąbrowie Tarnowskiej, gdzie będzie służyła jako wsparcie dla bezdomnych zwierząt, które znalazły tam schronienie. Dziękujemy serdecznie wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w tę szlachetną inicjatywę. Wasze zaangażowanie i pomoc są niezwykle cenne dla naszych bezdomnych przyjaciół.

Wspólnie możemy zmienić świat dla naszych czworonożnych przyjaciół! Niech ta akcja będzie inspiracją do dalszych działań na rzecz dobra zwierząt i pamiętajmy, że nasze działania mogą naprawdę sprawić różnicę w życiu tych istot. Dziękujemy za waszą hojność i życzliwość. Razem tworzymy lepszy świat dla wszystkich!

Małgorzata Gawlik