• Tulipan 3D

• 07.03.2024 10:01
        • Tulipany 3D w ramach projektu  „Wspólnie mocniejsi - uczymy się przez integrację”

• Przedszkolaki z entuzjazmem wzięły udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Wspólnie mocniejsi - uczymy się przez integrację”. Ich ostatnim zadaniem było stworzenie kwiatków z papieru, a w związku ze zbliżającą się wiosną postanowiły zrobić piękne tulipany w doniczkach. Dzięki tej aktywności powstały wspaniałe kwiatki 3D, które teraz zdobią przedszkolny parapet i „zakwitły” w naszej galerii prac.

Nie można zapomnieć o istotnym aspekcie tego projektu - wspólnym tworzeniu. Dzieci pracowały razem, wymieniały pomysły i wspierały się nawzajem, co nie tylko pogłębiało ich zrozumienie tematu, ale również budowało więzi społeczne i umiejętności współpracy. To właśnie wspólne tworzenie sprawiło, że efekt końcowy był tak wyjątkowy i pełen radości.

M.G, E.CH