• Konkursy

• REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU na przygotowanie prezentacji multimedialnej pod hasłem DBI 2024  „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!"
        • REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU na przygotowanie prezentacji multimedialnej pod hasłem DBI 2024 „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!"

• 08.03.2024 11:19
        • koordynator konkursu: mgr Katarzyna Bień
        • 1 . ORGANIZATOR KONKURSU: Katarzyna Bień

2 . UCZESTNICY KONKURSU: Konkurs skierowany jest do uczniów klasy VII-VIII

3.  CZAS TRWANIA KONKURSU: 26 LUTY – 15 MARZEC 2024

4. CELE KONKURSU

• Popularyzacja tematyki związanej z bezpieczeństwem i kulturą korzystania z portali internetowych, korzystania z sieci.

• Rozwijanie umiejętności posługiwania się technologią informacyjną, komputerową, oprogramowaniem graficznym.

• Promowanie pozytywnych zastosowań internetu.

• Promocja tolerancji oraz tworzenie kultury zrozumienia.

• Kształtowanie umiejętności selekcji potrzebnych informacji.

• Wdrażanie do korzystania z różnorodnych źródeł informacji z poszanowaniem praw autorskich.

5.  ZASADY UDZIAŁU W KONKURSIE:

• Każdy uczeń klas VII-VIII może wziąć udział w konkursie na prezentację multimedialną  i  złożyć tylko jedną pracę
          • Prezentację multimedialną należy przygotować w programie Power Point lub OpenOffice
          • Prace powinny być przygotowane indywidualnie
          • Prezentacja multimedialna powinna posiadać nie mniej niż 12 slajdów
          • Autor prezentacji podpisuje się na ostatnim slajdzie
          • Prace należy składać na pendrive
          •  Prezentacja zgłoszona do konkursu powinna być zapisana w formacie

umożliwiającym otwarcie jej bezpośrednio w programie Microsoft Power Point (z rozszerzeniem *.ppt, *.pps) lub OpenOffice

• Jako nazwę plików należy podać temat pracy
          • Do konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie prace autorstwa uczestników, nie naruszające praw autorskich osób trzecich, nigdzie uprzednio niepublikowane

6. OCENA  PRAC I WYBÓR LAUREATÓW KONKURSU: