• Zasady pobytu

• Nasze przedszkole jest zlokalizowane w bardzo dobrym miejscu przy drodze krajowej nr 73. Pobyt w nim jest całkowicie niepłatny. Mamy bardzo dobrze wyposażony i certyfikowany sprzęt na placu zabaw, zabezpieczony ogrodzeniem zamykanym na klucz.

Budynek przedszkolny w którym mieści się przedszkole jest przestronny i estetyczny, bardzo dobrze wyposażony w pomoce dydaktyczne np. dywan interaktywny, robot Dash i Photon jak również w zabawki dla dzieci dostosowane do różnych grup wiekowych. Wnętrze przedszkola jest zadbane i zapewnia poczucie bezpieczeństwa dla dzieci. Wejście odbywa się poprzez szatnię, gdzie dzieci maja możliwość pozostawienia swoich wierzchnich okryć, jak również  odzieży zapasowej.

Przedszkole funkcjonuje: 11 miesięcy

• Monitoring sal przedszkolnych, placu zabaw oraz obejścia wokół budynku.
          • Rekrutacja: całoroczna (wedle posiadanych miejsc).
          • Wiek dzieci: od 2,5 roku do 6 lat.
          • Ilość grup: 3-4 latki i 5-6 latki.
          • Godziny funkcjonowania: 7.00-15.30 (w zależności od zapotrzebowania rodziców)
          • Kadra wykwalifikowana, opieka specjalistów: pedagog, logopeda, neurologopeda.
          • Diagnoza i terapia logopedyczna dzieci.
          • Rodzice mają możliwość konsultacji i spotkań ze specjalistami: prelekcje, pedagogizacje rodziców odbywają się 2 razy w roku (chyba, że jest większe zapotrzebowanie). Wychowawcy organizują zebrania i konsultacje na przemian lub według potrzeb.
          • Program edukacyjny: w przedszkolu realizujemy program adaptacyjny który skierowany jest do dzieci i ich rodziców, którego celem jest współpraca przedszkola i domu rodzinnego, ukierunkowana na pomoc w pokonywaniu obaw i stresów związanych z przekroczeniem progu przedszkolnego.
          • Wyżywienie: catering Hotel Cristal Park, śniadanie i podwieczorek- przynoszą sobie dzieci z domu, natomiast obiad jest dowożony: zupa i drugie danie (istnieje możliwość zamówienia śniadania, obiadu  i podwieczorka dla dziecka po wcześniejszym zgłoszeniu i ustaleniu tego z dyrektorem placówki).