• Konkursy

Uczestnicy :

Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów klas I – VIII

Cel konkursu :

Uwrażliwienie dzieci i młodzieży na piękno naszej polskiej przyrody i architektury w miejscu zamieszkania oraz wszędzie tam gdzie przebywają i zauważają cos interesującego oraz charakterystycznego dla naszej polskiej kultury. Ponadto celem konkursu jest rozwijanie wśród dzieci i młodzieży umiejętności obserwacji przyrody, otoczenia oraz jej dokumentowania.

Termin konkursu :

od 19.04 do 17.05. 2021r.

Warunki uczestnictwa w konkursie :

Wykonanie zdjęcia  ukazującego naszą polską przyrodę lub architekturę (technika wykonania fotografii jest dowolna)

Prace konkursowe powinny mieć postać fotografii kolorowych lub czarno-białych zapisanych w formie cyfrowej (plik JPG) i zostać wysłane na adres mailowy organizatora : magdalena.kostyrannsp@gmail.com lub wywołanych fotografii  (format 18x24) i dostarczone w koszulce wraz z opisem : imię , nazwisko , klasa do placówki tj Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Żelazówce.

Każdy uczeń może zgłosić jedno zdjęcie

Kryteria oceniania :

Pomysłowość,

Walory estetyczne,

Oryginalność,

Zgodność z tematyką konkursową

Wyniki konkursu i nagrody :

Rozstrzygnięcie konkursu i wyłonienia zwycięzców dokona komisja powołana przez organizatora i  nastąpi ono 20 maja 2021r. a wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej szkoły

Decyzja komisji jest ostateczna

Laureaci miejsca I , II oraz III zostaną nagrodzeni dyplomem oraz nagrodą rzeczową.

Wręczenie nagród odbędzie się w ustalonym przez organizatora i komisje terminie który zostanie podany niezwłocznie po rozstrzygnięciu konkursu

Uwagi :

Zdjęcia zgłoszone do konkursu nie będą zwracane .

Zgłoszenie zdjęcia do konkursu jest równoznaczne z udzieleniem zgody na jego publikację na stronie internetowej szkoły i Facebooku

Organizator :

Organizatorem konkursu jest mgr Magdalena Kostyra