• Konkursy

• Regulamin konkursu plastyczno-technicznego dla uczniów kl. I-III i IV-VIII "Makieta mojej szkoły przyszłości"

• 16.02.2022 13:50
        • Szkolny organizator konkursu: mgr Jolanta Burzec-Barabasz, mgr Magdalena Kostyra, mgr Patrycja Markot
        • Regulamin Szkolnego Konkursu Plastyczno-Technicznego

dla uczniów klas I-III oraz IV-VIII

„Makieta mojej szkoły przyszłości”

1. Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-III oraz  IV-VIII.

2. Celem konkursu jest:

• kształtowanie pozytywnego wizerunku szkoły;

• rozwijanie zainteresowań i talentów uczniów,

• kształtowanie wyobraźni przestrzennej,

• pobudzanie aktywności twórczej.

3. Zadaniem uczestników będzie wykonanie przestrzennej makiety Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Żelazówcew takiej postaci jak wyobrażają ją sobie za 10 lat. Makieta powinna być wykonana na sztywnym podłożu
          np. sztywnym kartonie, elementy makiety muszą być trwale połączone
          z podstawą tak, aby makieta nie uległa uszkodzeniu. Wielkość oraz technika wykonania makiety dowolna.

4. Praca musi być wykonana tylko przez jedną osobę.

5. Do każdej pracy należy dołączyć: imię i nazwisko, klasę.

6. Gotowe makiety należy dostarczyć do budynku 1B do 23.05.2022 roku.

7. Wystawa prac konkursowych zostanie zaprezentowana w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Żelazówce podczas obchodów 10-cio lecia szkoły.

8. Komisja konkursowa dokona oceny prac oraz wyłoni laureatów konkursu, którzy zajmą I, II i III miejsce. Wyniki konkursu będą dostępne na gazetce Samorządu Uczniowskiego.

9. Ocenie będzie podlegać:

• staranność pracy,

• ogólne wrażenie estetyczne,

• zgodność z tematyką konkursu,

• oryginalność i kreatywność,

• wkład pracy artystycznej.

10. Rozstrzygnięcie konkursu, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się na akademii z okazji Dnia Matki 26.05.2022r.

11. Autorzy prac zgłoszonych, nagrodzonych i wyróżnionych wyrażają zgodę na  opublikowanie ich podstawowych danych osobowych oraz publikację zdjęć prac w ramach: działań promocyjnych konkursu.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Organizatorzy: Jolanta Burzec-Barabasz, Magdalena Kostyra, Patrycja Markot