• Konkursy

• Regulamin Konkurs plastycznego „Biało – Czerwona z okazji Święta Niepodległości”

• 24.10.2022 13:36
        • Szkolny koordynator konkursu: mgr Anna Jasiak

„Biało – Czerwona z okazji Święta Niepodległości”

Cel konkursu:

•  pielęgnowanie polskości i tradycji narodowej,
          • propagowanie świąt państwowych przez wykonanie flagi,
          • propagowanie postaw patriotycznych oraz budowanie szacunku do symboli narodowych wśród dzieci i młodzieży,
          • pobudzanie inwencji twórczej i wyobraźni

Regulamin konkursu plastycznego  „Biało – Czerwona” z okazji Święta Niepodległości”:

1.    Konkurs organizowany jest w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Żelazówce.
          2.    Konkurs przeznaczony jest dla  uczniów szkoły podstawowej – klasy I-VIII
          3.    Dopuszczalna technika wykonywania pracy:

-  rysunek,grafika,malarstwo,malowanie na tkaninie i szkle,itp.

1.   Prace na odwrocie powinny być podpisane – imię, nazwisko, klasa
          2.   Termin dostarczania prac konkursowych upływa w dniu 7 listopada 2022 roku. Prace przynosimy  do pani Anny Jasiak – koordynator lub wychowawcy a wychowawca przekazuje pani Jasiak.
          3.   Komisja wybierze  3 prace.
          4. Wyniki konkursu zostaną podane na stronie internetowej Niepublicznej Szkoły Podstawowej  w Żelazówce  oraz będą powieszone na tablicy ogłoszeniowej  w budynku szkoły w dniu 10 listopada.

Nagrody :

Komisja konkursowa oceni prace w dwóch kategoriach wiekowych:

•           uczniowie klas 1-3
          •           uczniowie klas 4-8

Nagrodą będzie:

• dyplom
          • ocena z edukacji plastycznej klasy -  I-III, ocena z plastyki w kl. IV-VII
          • podniesienie zachowania o jeden stopień w danym miesiącu