• Konkursy

• Regulamin konkursu plastyczno-przyrodniczego pt. „Kapelusz Pani Jesieni”

• 23.11.2023 10:43
        • Koordynator konkursu: mgr Ewa chmura
        • Regulamin konkursu plastyczno-przyrodniczego pt. „Kapelusz Pani Jesieni”

Organizator konkursu:

• Przedszkole Niepubliczne w Żelazówce

• Osoby odpowiedzialne: Ewa Chmura

Temat konkursu: „Kapelusz Pani Jesieni”

Cele konkursu:

• utrwalenie znajomości charakterystycznych cech jesieni ;

• rozwijanie wyobraźni plastycznej, oraz inwencji twórczej;

• wzmacnianie więzi rodzinnych poprzez wspólne tworzenie i konstruowanie;

• uwrażliwienie na piękno barw jesiennych;

Zasady konkursu:

• Uczestnicy: dzieci z przedszkola Niepublicznego w Żelazówce

• Forma: przestrzenna, naturalnych rozmiarów kapelusza (dopuszcza się prawdziwy kapelusz jako bazę pracy plastycznej), technika dowolna.

• Materiały: Dary Jesieni : suszone kwiaty, zboża, trawy, liście, szyszki itp. Prace powinny być wykonane wyłącznie z darów jesieni (nie używamy sztucznych, kupnych dekoracji).

• Kapelusz powinien być opatrzony imieniem i nazwiskiem autora

• Właściciel kapelusza powinien przyjść 16 października do przedszkola z kapeluszem na głowie. Tego też dnia uczestnik konkursu weźmie udział w POKAZIE KAPELUSZY PANI JESIENI. W tym dniu również kapelusze zostaną zabrane do domu.