• AKTUALNOŚCI
      • Wyjście na strzelnicę TKS LOK
        • Wyjście na strzelnicę TKS LOK

        • 23.06.2026 11:30
        • Strzał w dziesiątkę! Szkolna wizyta na strzelnicy.
        • 18 czerwca uczniowie klas VI, VII i VIII uczestniczyli w wyjątkowym wyjściu na strzelnicę TKS LOK (Tarnowski Klub Strzelecki Ligi Obrony Kraju).

          Podczas wizyty nasi uczniowie mieli okazję spróbować swoich sił w strzelectwie sportowym pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Zanim przystąpili do strzelania, uczestniczyli w specjalistycznym szkoleniu, podczas którego poznali zasady bezpieczeństwa oraz podstawowe techniki posługiwania się bronią.

          Po części teoretycznej przyszedł czas na praktykę. Uczniowie z dużym zaangażowaniem podjęli wyzwanie, a efekty ich starań były imponujące – niemal każdy trafił w sam środek tarczy! Strzelanie dostarczyło wszystkim wielu emocji, a jednocześnie pozwoliło rozwijać koncentrację, precyzję i odpowiedzialność.

          Wyjazd okazał się  udany. Wszyscy uczestnicy wrócili zadowoleni, bogatsi o nowe doświadczenia i umiejętności. Jesteśmy przekonani, że nie była to nasza ostatnia wizyta na strzelnicy i z przyjemnością wrócimy tam w przyszłości.

          Serdecznie dziękujemy instruktorom oraz pracownikom TKS LOK za profesjonalne przygotowanie zajęć i miłą atmosferę.

          A.Golba

        • Wróć do listy artykułów