• E-twinning

• 2022/2023

• Projekt „Penpals” w ramach eTwinning 2022/2023

O projekcie

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny biorą udział w programie eTwinning. „Penpals” to projekt, który polega na międzynarodowej wymianie listów. Uczniowie zostaną połączeni w pary w zależności od ich umiejętności językowych i będą pisać do siebie listy na zadany temat.

W tym roku nawiązaliśmy kontakt ze szkołą Mestre Morera w Hiszpanii.

Cele

Celem projektu jest przede wszystkim doskonalenie umiejętności pisania i komunikowania się w języku angielskim oraz podnoszenie motywacji do nauki języków obcych. Pragniemy również umożliwić naszym uczniom poznawanie nowych miejsc i kultur.

październik / listopad – uczniowie przedstawiają się i opisują swoją szkołę

grudzień / styczeń – uczniowie piszą o świętach Bożego Narodzenia  i tradycjach, wysyłają sobie życzenia

luty / marzec – uczniowie piszą o czymś co lubią, na przykład: ulubiona książka, gra, film lub ulubione miejsce

kwiecień / maj – uczniowie opisują jak spędzają wolny czas oraz jakie mają plany na wakacje